SZAMBA BETONOWE Turek

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Tworzymy trwałe i szczelne szamba betonowe dedykowane dla mieszkańców Turku. Jako miejscowy producent zbiorników na szambo i kanałów samochodowych, zobowiązujemy się do konkurencyjnych cen i szybkiej reakcji na indywidualne wymagania klientów. Nasza wszechstronna oferta obejmuje szamba na szambo, deszczówki, gnojówki, gotowe kanały samochodowe oraz różnorodne akcesoria, takie jak dekle żeliwne, płyty przejazdowe czy kominki. Mieszkańcom Turku proponujemy kompleksowe rozwiązania, w tym opcję szamb z koparką, wykopem i profesjonalnym montażem.

Budujemy wysokiej jakości oraz szczelne szamba betonowe dla miasta Turek. Jako krajowy producent zbiorników na szambo oraz kanałów samochodowych, możemy zaoferować Państwu wyróżniającą się opcję. Wyróżnia nas mała cena, szybka responsywność i całościowe podejście do zadania. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, kanały samochodowe i dodatki jak np. dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy szybkozłączki. Wobec dużej liczby lokalizacji z Polski, jak również zagranicy, przygotowaliśmy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy spytać nas o aktualność dla lokalizacji Turek. W naszej firmie, tradycyjna opcja to nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy, a także wstawienie. Oprócz tego dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie, a także montaż szamba za darmo! Transport jest tani oraz dodatkowo płatny, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Turek

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Turek

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Firma szamba jest jedną z głównych regionalnych firm oferujących szamba betonowe dla miejscowości Turek. Wieloletnie doświadczenie zezwala firmie chwalić się solidną oraz cenioną marką. Od samego początku koncentrujemy się na zjednywaniu i jak najlepszych relacjach z najlepszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość obsługi klienta oraz realizacja zlecenia. Od dawna staramy się uskutecznić wszystkie kroki naszej działalności, żeby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również tani transport, a także montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy wyborze dopasowanych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wytrenowany i doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miejscowości Turek wynika z wysokiej sprzedaży, a także opracowanych metod produkcji.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wytworzone są z wysokiej jakości betonu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przymocowane są na mocny klej wodoodporny i mrozoodporny. Wytwarzane u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Turek FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)