SZAMBA BETONOWE Swarzędz

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

W Swarzędzu pragniemy zaoferować innowacyjne i niezawodne rozwiązania w zakresie szamb betonowych. Nasza firma, z bogatym doświadczeniem i zobowiązaniem do jakości, prezentuje szamba, które nie tylko gwarantują nieprzepuszczalność i trwałość, ale także wyróżniają się nowoczesnym designem dostosowanym do różnorodnych potrzeb klientów. Oferujemy zbiorniki o zróżnicowanych pojemnościach, począwszy od 4m³ do 12m³, umożliwiając elastyczne dostosowanie do indywidualnych wymagań każdego zleceniodawcy. Wykorzystując wysokojakościowy beton, nasze szamba zapewniają solidność na lata. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami, oferując kompleksowe rozwiązania, począwszy od dostawy po profesjonalny montaż. Nasza firma to synonim solidności, terminowości i konkurencyjnych cen.

Konstruujemy wysokiej jakości, a także hermetyczne szamba betonowe dla lokalizacji Swarzędz. Jako krajowy sprzedawca zbiorników na szambo i gnojowicę , jesteśmy w stanie przygotować Państwu wyróżniającą się opcję. Cechuje nas niska cena, rychła responsywność oraz kompleksowe podejście do zadania. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, kanały samochodowe oraz komponenty jak np. dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec licznych lokalizacji z Polski, jak i zagranicy, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Proszę spytać się o dostępność dla lokalizacji Swarzędz. W naszej firmie, standardowa opcja ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy i wstawienie. Dodatkowo dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani, a także dodatkowo opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe konstruowane są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Swarzędz

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Swarzędz

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Szamba jest jedną z najsolidniejszych ogólnokrajowych podmiotów wytwarzających szamba betonowe dla miasta Swarzędz. Znamienne doświadczenie zezwala firmie szczycić się mocną, ale i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu i jak najlepszych kontaktach z najlepszymi fachowcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy błyskawiczność przyjęcia klienta oraz uskutecznienie usługi. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszystkie elementy naszej pracy, aby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również tani transport oraz montaż. Gwarantujemy całkowitą pomoc przy dobraniu właściwych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wykwalifikowany i profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty! Niska opłata za szambo betonowe dla lokalizacji Swarzędz bierze początek z ogromnej sprzedaży, a także wypracowanych metod działania.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wytworzone są z solidnego żelbetu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przymocowane są na mocny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Produkowane u nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Swarzędz FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)