SZAMBA BETONOWE Luboń

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

W Luboniu oferujemy solidne i nieprzepuszczalne szamba betonowe. Jako ceniony producent zbiorników na szambo, wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami, szybką reakcją i kompleksowym podejściem. Nasza oferta obejmuje szamba na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz różnorodne komponenty, takie jak dekle żeliwne, płyty najazdowe czy kominki. Dla Lubonia proponujemy opcję szamb z koparką, wykopem i montażem. Skontaktuj się, aby sprawdzić dostępność. Standardowa oferta obejmuje nieprzepuszczalne zbiorniki z kominkiem rewizyjnym, włazem betonowym, dokumentacją PZH i ITB, 3-letnią gwarancją oraz montażem gratis. Koszty transportu są ustalane telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe dostępne w różnych rozmiarach i wariantach.

Produkujemy wspaniałe oraz szczelne szamba betonowe dla lokalizacji Luboń. Jako regionalny wytwórca zbiorników na szambo i kanałów samochodowych, jesteśmy w stanie wystosować Państwu wyróżniającą się usługę. Wyróżnia nas niska cena, rychła realizacja oraz całościowe podejście do pracy. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe oraz komponenty jak: dekle, płyty grodziowe, czy kominki. Wobec dużej liczby miast w naszym kraju, jak i zagranicy, mamy usługę: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy zapytać nas o sposobność dla lokalizacji Luboń. Nasza, normalna oferta ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy i osadzenie. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie i montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi, a także ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie po podaniu dokładnej miejscowości. Szamba betonowe dostępne są w klasycznych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Luboń

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Swarzędz

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Szamba jest jedną z najsolidniejszych ogólnopolskich firm wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Luboń. Ogromne doświadczenie pozwala grupie chwalić się solidną i cenioną marką. Od samego początku koncentrujemy się na zjednywaniu, a także jak najlepszych kontaktach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość przyjęcia klienta oraz realizacja sprzedaży. Od początku staramy się usprawnić wszelkie kroki naszej działalności, aby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport i montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy dobraniu właściwych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wykwalifikowany oraz profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla miasta Luboń wynika z wysokiej sprzedaży i najlepszych metod działania.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, zrobione są z solidnego żelbetu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też gnojowicę od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek mocowane są na profesjonalny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Wytwarzane u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Luboń FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)