SZAMBA BETONOWE Oborniki

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

W miejscowości Oborniki realizujemy budowę wytrzymałych i nieprzepuszczalnych szamb betonowych. Jako ceniony dostawca zbiorników na szambo, wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami, błyskawiczną reakcją i kompleksowym podejściem do każdego zlecenia. Nasza oferta obejmuje szamba na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz różnorodne komponenty, takie jak dekle żeliwne, płyty najazdowe czy kominki. Dla mieszkańców Obornik proponujemy opcję szamb z koparką, wykopem i montażem. Proszę skontaktować się, aby sprawdzić dostępność. Standardowa oferta obejmuje nieprzepuszczalne zbiorniki z kominkiem rewizyjnym, włazem betonowym, dokumentacją PZH i ITB, 3-letnią gwarancją oraz montażem gratis. Koszty transportu są ustalane telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach.

Wytwarzamy solidne oraz wodoodporne szamba betonowe dla lokalizacji Oborniki. Jako regionalny sprzedawca zbiorników na szambo, a także gnojowicę , jesteśmy w stanie wystosować Państwu najlepszą opcję. Charakteryzuje nas mała cena, rychła odpowiedź i całościowe podejście do zadania. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, kanały samochodowe i dodatki jak np. dekle żeliwne, płyty najazdowe, czy szybkozłączki. Dla dużej liczby lokalizacji z Polski, jak i zagranicy, mamy możliwość: szamba z koparką, wykopem i montażem! Zalecamy spytać nas o aktualność dla miasta Oborniki. Nasza, tradycyjna opcja to nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy oraz wstawienie. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi, a także ekstra opłacany, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Oborniki

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Oborniki

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Nasza firma jest jedną z głównych ogólnokrajowych przedsiębiorstw oferujących szamba betonowe dla miasta Oborniki. Wieloletnie doświadczenie zezwala nam chlubić się solidną i docenianą marką. Od początku działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu i jak najlepszych kontaktach z najlepszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy błyskawiczność przyjęcia Państwa oraz przeprowadzenie usługi. Od początku dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszystkie etapy naszej pracy, aby nic nie opóźniało wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport i montaż. Zapewniamy kompleksową pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz wytrenowany oraz profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej usług! Nieduża cena za szambo betonowe dla lokalizacji Oborniki wynika z wysokiego wolumenu sprzedaży oraz opracowanych metod działania.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, wyprodukowane są z wysokiej jakości żelbetu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek mocowane są na mocny klej wodoodporny i mrozoodporny. Konstruowane u nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Oborniki FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo w mieście Oborniki?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport w mieście Oborniki jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)