SZAMBA BETONOWE Chodzież

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Konstruujemy wysokiej jakości i hermetyczne szamba betonowe, świadcząc usługi na terenie Chodzieży. Jako renomowany konstruktor zbiorników na szambo oraz gnojowicę, z przyjemnością prezentujemy najlepszą ofertę na rynku. Nasza firma cieszy się ogólnopolskim uznaniem dzięki niskim cenom, błyskawicznej pomocy i całościowemu podejściu do każdego zadania. W naszej ofercie znajdują się zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz różnorodne akcesoria, takie jak podłącza, płyty najazdowe czy kominki. Dla mieszkańców Chodzieży mamy dostępność zbiorników z koparką, kompleksowym wykopem i montażem. Prosimy o bezpośrednie skontaktowanie się z nami w celu sprawdzenia dostępności w lokalizacji Chodzież.

Konstruujemy wysokiej jakości i hermetyczne szamba betonowe dla miasta Chodzież. Jako ogólnopolski konstruktor zbiorników na szambo oraz gnojowicę , jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepszą ofertę. Cechuje nas niska cena, błyskawiczna responsywność, a także całościowe podejście do zadania. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz akcesoria takie jak: podłącza, płyty najazdowe, czy kominki. Wobec dużej liczby miast w naszym kraju, jak i zagranicy, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem i montażem! Proszę dopytać nas o dostępność dla lokalizacji Chodzież. Nasza, normalna oferta to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy oraz osadzenie. Dodatkowo załączmy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi, a także dodatkowo opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe produkowane są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Chodzież

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Chodzież

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Firma szamba jest jedną z najważniejszych ogólnopolskich firm wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Chodzież. Wieloletnie doświadczenie zezwala firmie szczycić się solidną i cenioną marką. Od samego początku skupiamy się na pozyskiwaniu oraz dobrych relacjach z najtańszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas błyskawiczność obsługi klienta oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od początku staramy się usprawnić wszystkie etapy naszej działalności, aby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport oraz montaż. Gwarantujemy kompleksową pomoc przy dobraniu właściwych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wytrenowany, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niska cena za szambo betonowe dla lokalizacji Chodzież bierze się z ogromnej sprzedaży, a także wypracowanych metod produkcji.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, wytworzone są z wytrzymałego żelbetu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przyklejane są na profesjonalny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Konstruowane u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Chodzież FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo w mieście Chodzież?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport w mieście Chodzież jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)