SZAMBA BETONOWE Ostrów Wielkopolski

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

W Ostrowie Wielkopolskim realizujemy budowę trwałych i nieprzepuszczalnych szamb betonowych. Jako ceniony producent zbiorników na szambo, wyróżniamy się atrakcyjnymi cenami, szybką reakcją i kompleksowym podejściem do każdego zlecenia. Nasza oferta obejmuje szamba na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz różnorodne komponenty, takie jak dekle żeliwne, płyty najazdowe czy kominki. Dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego proponujemy opcję szamb z koparką, wykopem i montażem. Proszę skontaktować się, aby sprawdzić dostępność. Standardowa oferta obejmuje nieprzepuszczalne zbiorniki z kominkiem rewizyjnym, włazem betonowym, dokumentacją PZH i ITB, 3-letnią gwarancją oraz montażem gratis. Koszty transportu są ustalane telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach.

Wytwarzamy wspaniałe oraz szczelne szamba betonowe dla lokalizacji Ostrów Wielkopolski. Jako wiodący sprzedawca zbiorników na szambo oraz kanałów samochodowych, chcemy przygotować Państwu najtańszą usługę. Wyróżnia nas atrakcyjna cena, szybka responsywność oraz całościowe podejście do pracy. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, betonowe kanały samochodowe oraz akcesoria jak np. podłącza, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla licznych miast w kraju, jak i zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy zapytać nas o sposobność dla lokalizacji Ostrów Wielkopolski. W naszej firmie, tradycyjna oferta zawiera nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy oraz wstawienie. Dodatkowo dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba za darmo! Transport jest tani, a także ekstra płatny, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Ostrów Wielkopolski

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Swarzędz

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Firma szamba jest jedną z głównych regionalnych podmiotów oferujących szamba betonowe dla miasta Ostrów Wielkopolski. Wieloletnie doświadczenie zezwala firmie chlubić się solidną oraz docenianą marką. Od początku koncentrujemy się na zdobywaniu, a także dobrych relacjach z najtańszymi doradcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy błyskawiczność obsługi Państwa oraz uskutecznienie usługi. Od początku dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszystkie elementy naszej działalności, aby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport, a także montaż. Prowadzimy pełną pomoc przy wyborze dopasowanych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz fachowy i doświadczony zespół zagwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej oferty! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla lokalizacji Ostrów Wielkopolski wynika z wysokiego wolumenu sprzedaży oraz opracowanych metod produkcji.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, zrobione są z solidnego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przytwierdzane są na mocny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Ostrów Wielkopolski FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)