SZAMBA BETONOWE Kalisz

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Na terenie Kalisza oferujemy kompleksowe usługi związane z produkcją najwyższej jakości szamb betonowych. Jako renomowany konstruktor zbiorników, wyróżniamy się nie tylko atrakcyjnymi cenami, lecz także szybką responsywnością i pełnym zaangażowaniem w zaspokojenie potrzeb klientów. Nasza oferta obejmuje różnorodne pojemności zbiorników, dostosowane do indywidualnych wymagań każdego klienta.

Konstruujemy wytrzymałe, a także nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miasta Kalisz. Jako wiodący sprzedawca zbiorników na szambo i kanałów samochodowych, możemy zaoferować dla Państwa najlepszą ofertę. Wyróżnia nas niewielka cena, terminowa responsywność, a także pełne podejście do zadania. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe, a także komponenty jak: dekle żeliwne, płyty najazdowe, czy kominki. Dla wielu miejscowości w kraju, jak i zagranicy, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem i montażem! Zalecamy dopytać się o dostępność dla miejscowości Kalisz. W naszej firmie, normalna oferta to nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy i wstawienie. Do tego wszystkiego dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie i montaż szamba za darmo! Transport jest tani oraz dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w podstawowych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Kalisz

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Swarzędz

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Szamba jest jedną z najsolidniejszych ogólnokrajowych podmiotów sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Kalisz. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie chwalić się mocną, ale i docenianą marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zdobywaniu oraz dobrych relacjach z najszybszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy terminowość obsłużenia Państwa oraz uskutecznienie sprzedaży. Od lat dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie kroki naszej działalności, żeby nic nie opóźniało wykonania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też tani transport oraz montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy dobraniu dopasowanych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz wytrenowany, a także profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla lokalizacji Kalisz wynika z ogromnej sprzedaży, a także opracowanych metod działania

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, wytworzone są z wspaniałego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przytwierdzane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Wytwarzane u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Kalisz FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)