SZAMBA BETONOWE ZŁOTÓW

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Projektujemy trwałe i szczelne szamba betonowe dostosowane do potrzeb mieszkańców Złotowa. Jako miejscowy producent zbiorników na szambo i kanałów samochodowych, zobowiązujemy się do konkurencyjnych cen i szybkiej reakcji na indywidualne wymagania klientów. Nasza wszechstronna oferta obejmuje szamba na szambo, deszczówki, gnojówki, gotowe kanały samochodowe oraz różnorodne akcesoria, takie jak dekle żeliwne, płyty przejazdowe czy kominki.

Wytwarzamy solidne, a także szczelne szamba betonowe dla miejscowości Złotów. Jako krajowy sprzedawca zbiorników na szambo, a także deszczówkę, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najtańszą ofertę. Wyróżnia nas niska cena, terminowa responsywność, a także całościowe podejście do pracy. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, kanały samochodowe oraz dodatki jak np. podłącza, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec wielu lokalizacji w naszym kraju, jak również zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Prosimy zapytać się o sposobność dla lokalizacji Złotów. W firmie szamba, tradycyjna usługa zawiera nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy oraz montaż. Do tego wszystkiego dołączamy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie oraz montaż szamba za darmo! Transport jest tani i dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe produkowane są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Złotów

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Złotów

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Nasza firma jest jedną z czołowych ogólnokrajowych przedsiębiorstw oferujących szamba betonowe dla miejscowości Złotów. Bardzo duże doświadczenie zezwala grupie chwalić się solidną i docenianą marką. Od początku działalności skupiamy się na zdobywaniu i dobrych relacjach z najlepszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas błyskawiczność obsłużenia klienta oraz realizacja sprzedaży. Od lat staramy się przyspieszyć wszelkie elementy naszej działalności, aby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport i montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wykwalifikowany oraz profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Niska opłata za szambo betonowe dla lokalizacji Złotów bierze się z wysokiej sprzedaży, a także opracowanych metod produkcji.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na profesjonalny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Produkowane u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Złotów FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo w mieście Złotów?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport w mieście Złotów jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)