SZAMBA BETONOWE Krotoszyn

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Konstruujemy trwałe i nieprzepuszczalne szamba betonowe w Krotoszynie. Jako renomowany dostawca zbiorników na szambo, wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami, szybką reakcją i kompleksowym podejściem. Nasza oferta obejmuje zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz różnorodne komponenty, m.in. dekle żeliwne, płyty najazdowe i kominki. Dla Krotoszyna proponujemy opcję szamb z koparką, wykopem i montażem. Skontaktuj się, aby sprawdzić dostępność. Standardowa oferta obejmuje nieprzepuszczalne zbiorniki z kominkiem rewizyjnym, włazem betonowym, dokumentacją PZH i ITB, 3-letnią gwarancją oraz montażem gratis. Koszty transportu są ustalane telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe dostępne w różnych rozmiarach i wariantach.

Produkujemy wytrzymałe i szczelne szamba betonowe dla miejscowości Krotoszyn. Jako wiodący konstruktor zbiorników na szambo, a także gnojowicę , jesteśmy w stanie wystosować naszym Klientom najtańszą usługę. Wyróżnia nas niska cena, szybka realizacja oraz kompleksowe podejście do zadania. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, gotowe kanały samochodowe oraz akcesoria jak: podłącza, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec licznych miast w naszym kraju, jak i zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy spytać się o sposobność dla lokalizacji Krotoszyn. W naszej firmie, tradycyjna usługa to nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy i wstawienie. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie i montaż szamba za darmo! Transport jest tani i ekstra opłacany, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Krotoszyn

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Krotoszyn

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Firma szamba jest jedną z najsolidniejszych regionalnych podmiotów wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Krotoszyn. Wieloletnie doświadczenie zezwala nam chlubić się solidną oraz cenioną marką. Od początku koncentrujemy się na zdobywaniu i dobrych kontaktach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas błyskawiczność obsługi klienta oraz realizacja sprzedaży. Od początku staramy się przyspieszyć wszystkie części naszej pracy, aby nic nie opóźniało wykonania szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, jak też tani transport, a także montaż. Gwarantujemy pełną pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wykwalifikowany oraz doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Niska cena za szambo betonowe dla lokalizacji Krotoszyn bierze początek z ogromnej sprzedaży oraz najlepszych metod działania.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, zrobione są z solidnego betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przyklejane są na mocny klej wodoodporny i mrozoodporny. Konstruowane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Krotoszyn FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)