SZAMBA BETONOWE Września

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Tworzymy trwałe i szczelne szamba betonowe dedykowane dla mieszkańców Wrześni. Jako lokalny producent zbiorników na szambo i kanałów samochodowych, zobowiązujemy się do konkurencyjnych cen i szybkiej reakcji na indywidualne wymagania klientów. Nasza wszechstronna oferta obejmuje szamba na szambo, deszczówki, gnojówki, gotowe kanały samochodowe oraz różnorodne akcesoria, takie jak dekle żeliwne, płyty przejazdowe czy kominki.

Wytwarzamy wytrzymałe, a także wodoodporne szamba betonowe dla miejscowości Września. Jako krajowy konstruktor zbiorników na szambo i gnojowicę , możemy wystosować naszym Klientom najtańszą opcję. Cechuje nas niewielka cena, szybka realizacja, a także kompleksowe podejście do zlecenia. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe i komponenty jak np. podłącza, płyty grodziowe, czy szybkozłączki. Wobec dużej liczby miast w kraju, jak i zagranicy, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy dopytać nas o dostępność dla miasta Września. Nasza, tradycyjna opcja zawiera szczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy, a także osadzenie. Do tego wszystkiego załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie i montaż szamba za darmo! Transport jest tani oraz dodatkowo opłacany, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej miejscowości. Szamba betonowe produkowane są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Września

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Swarzędz

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Firma szamba jest jedną z czołowych ogólnokrajowych firm oferujących szamba betonowe dla miejscowości Września. Bardzo duże doświadczenie pozwala nam szczycić się solidną oraz docenianą marką. Od początku koncentrujemy się na pozyskiwaniu i jak najlepszych relacjach z najważniejszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy terminowość obsłużenia Państwa oraz przeprowadzenie zlecenia. Od początku staramy się usprawnić wszystkie kroki naszej pracy, żeby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również tani transport, a także montaż. Zapewniamy kompleksową pomoc przy dobraniu właściwych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miejscowości Września bierze początek z ogromnej sprzedaży oraz wypracowanych metod produkcji.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, zrobione są z solidnego betonu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Konstruowane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Września FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)