SZAMBA BETONOWE Pleszew

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Budujemy wytrzymałe, a także szczelne szamba betonowe dla lokalizacji Pleszew. Jako wiodący producent zbiorników na szambo, a także gnojowicę , jesteśmy w stanie wystosować Państwu najtańszą ofertę. Cechuje nas niska cena, szybka responsywność oraz całościowe podejście do zlecenia. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, gotowe kanały samochodowe oraz akcesoria jak np. dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy kominki. Wobec dużej liczby miast z Polski, jak również zagranicy, mamy możliwość: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy spytać się o aktualność dla miasta Pleszew. W firmie szamba, normalna usługa to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy i osadzenie. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie oraz montaż szamba za darmo! Transport jest niedrogi, a także ekstra opłacany, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po podaniu dokładnej miejscowości. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.
szamba betonowe Pleszew

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Pleszew

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Nasza firma jest jedną z czołowych ogólnokrajowych podmiotów sprzedających szamba betonowe dla miasta Pleszew. Wieloletnie doświadczenie zezwala nam chwalić się solidną oraz cenioną marką. Od samego początku koncentrujemy się na zdobywaniu i dobrych relacjach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy błyskawiczność obsłużenia klienta oraz realizacja usługi. Od początku dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszelkie elementy naszej pracy, żeby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport oraz montaż. Gwarantujemy pełną pomoc przy wyborze dopasowanych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wykwalifikowany oraz doświadczony zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla miasta Pleszew bierze się z wysokiej sprzedaży i wypracowanych metod produkcji.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wyprodukowane są z wspaniałego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na mocny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Wytwarzane u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Pleszew FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo w mieście Pleszew?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport w mieście Pleszew jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)