SZAMBA BETONOWE Piła

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Zajmujemy się produkcją trwałych i szczelnych szamb betonowych, dedykowanych dla mieszkańców Piły. Jako lokalny producent zbiorników na szambo i kanałów samochodowych, zobowiązujemy się do konkurencyjnych cen i szybkiej reakcji na indywidualne wymagania klientów. Nasza wszechstronna oferta obejmuje szamba na szambo, deszczówki, gnojówki, gotowe kanały samochodowe oraz różnorodne akcesoria, takie jak dekle żeliwne, płyty przejazdowe czy kominki. Mieszkańcom Piły proponujemy kompleksowe rozwiązania, w tym opcję szamb z koparką, wykopem i profesjonalnym montażem. Jesteśmy gotowi sprostać wszelkim potrzebom klientów, zachęcamy do kontaktu w celu sprawdzenia dostępności.
Wytwarzamy solidne, a także nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miejscowości Piła. Jako ogólnopolski producent zbiorników na szambo oraz kanałów samochodowych, możemy przygotować naszym Klientom najlepszą opcję. Wyróżnia nas mała cena, rychła responsywność oraz kompleksowe podejście do pracy. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe i dodatki jak: dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Wobec licznych lokalizacji z Polski, jak również zagranicy, oferujemy możliwość: szamba z koparką, wykopem i montażem! Proszę spytać nas o dostępność dla lokalizacji Piła. W naszej firmie, tradycyjna usługa ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy oraz osadzenie. Do tego wszystkiego dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie, a także montaż szamba za darmo! Transport jest tani oraz dodatkowo opłacany, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po podaniu dokładnej miejscowości. Szamba betonowe dostępne są w klasycznych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Piła

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Swarzędz

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Firma szamba jest jedną z najsolidniejszych ogólnokrajowych przedsiębiorstw dostarczających szamba betonowe dla miasta Piła. Znamienne doświadczenie zezwala nam chlubić się mocną i cenioną marką. Od początku działalności skupiamy się na zjednywaniu, a także jak najlepszych relacjach z najważniejszymi fachowcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas błyskawiczność przyjęcia klienta oraz uskutecznienie usługi. Od lat dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie części naszej działalności, aby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport, a także montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wytrenowany, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miasta Piła wynika z ogromnej sprzedaży i wypracowanych metod produkcji.

NAJLEPSZE SZAMBO BETONOWE PIŁA

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie dla miasta Piła, wytworzone są z wytrzymałego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Konstruowane u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Nasza produkcja i dystrybucja obejmuje zarówno szamba, wodę deszczową jak i obornik. Zbiorniki na deszczówkę służą do zbierania nadmiaru wody z rynien na budynku. Tę wodę można później wykorzystać do podlewania roślin. Produkcja wysokiej jakości i tanich szamb betonowych jest możliwa dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod podczas procesu produkcyjnego. Nie bez znaczenia jest również wykwalifikowana kadra, która stale się poszerza i zdobywa nową wiedzę, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje w zakresie inżynierii produkcji tych wyrobów. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo produkowane są według wzorów sprawdzonych w wieloletniej praktyce.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport w Pile ustalamy telefonicznie.

SZAMBO JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBO DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Piła FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. W mieście Piła dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo w mieście Piła?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)