SZAMBA BETONOWE Gostyń

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Produkujemy szamba betonowe o najwyższej jakości, oferując kompleksowe usługi na terenie Gostynia. Jako renomowany konstruktor zbiorników, wyróżniamy się niskimi cenami, błyskawiczną responsywnością i pełnym podejściem do potrzeb klientów. Nasza oferta obejmuje zbiorniki o różnych pojemnościach, dostosowane do indywidualnych wymagań.

Wytwarzamy solidne i wodoodporne szamba betonowe dla lokalizacji Gostyń. Jako regionalny producent zbiorników na szambo, a także gnojowicę , jesteśmy w stanie zaoferować dla Państwa wyróżniającą się ofertę. Cechuje nas niewielka cena, terminowa responsywność oraz pełne podejście do pracy. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, betonowe kanały samochodowe oraz dodatki takie jak: dekle żeliwne, płyty najazdowe, czy szybkozłączki. Dla wielu miejscowości w kraju, jak również zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy spytać nas o aktualność dla miejscowości Gostyń. W firmie szamba, normalna opcja ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy oraz montaż. Dodatkowo załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie i montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi oraz dodatkowo opłacany, a jego cena ustalana jest telefonicznie po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

zamba betonowe Gostyń

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Gostyń

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Nasza firma jest jedną z głównych regionalnych firm dostarczających szamba betonowe dla miasta Gostyń. Ogromne doświadczenie zezwala grupie chwalić się solidną oraz docenianą marką. Od samego początku koncentrujemy się na zdobywaniu oraz dobrych relacjach z najważniejszymi fachowcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość przyjęcia klienta oraz realizacja sprzedaży. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszystkie etapy naszej pracy, żeby nic nie opóźniało wykonania szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport i montaż. Gwarantujemy kompleksową pomoc przy wyborze dopasowanych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miejscowości Gostyń bierze początek z wysokiej sprzedaży, a także wypracowanych metod działania.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, zrobione są z solidnego żelbetu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też gnojowicę na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek mocowane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Wytwarzane przez nas trwałe szambo betonowe, stosuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Gostyń FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)