SZAMBA BETONOWE Śrem

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

W Śremie prezentujemy naszą ofertę, specjalizując się w dostarczaniu solidnych rozwiązań z zakresu szamb betonowych. Jako firma wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami, szybką reakcją i kompleksowym podejściem do każdego zamówienia. Nasze produkty, w tym szamba na szambo, deszczówki, gnojówki, gotowe kanały samochodowe oraz różnorodne komponenty, takie jak dekle żeliwne, płyty najazdowe czy kominki, cechują się nieprzepuszczalnością i trwałością. Dla mieszkańców Śremu proponujemy opcję szamb z koparką, wykopem i montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu sprawdzenia dostępności. Standardowa oferta obejmuje nieprzepuszczalne zbiorniki z kominkiem rewizyjnym, włazem betonowym, dokumentacją PZH i ITB, 3-letnią gwarancją oraz montażem gratis. Koszty transportu są uzgadniane telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach.

Konstruujemy wspaniałe oraz hermetyczne szamba betonowe dla miejscowości Śrem. Jako ogólnopolski producent zbiorników na szambo i gnojowicę , możemy wystosować Państwu wyróżniającą się ofertę. Charakteryzuje nas atrakcyjna cena, szybka responsywność i pełne podejście do pracy. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz akcesoria jak: dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy szybkozłączki. Wobec wielu miast w kraju, jak również zagranicy, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy zapytać się o aktualność dla miasta Śrem. W firmie szamba, tradycyjna oferta to nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy i montaż. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi oraz ekstra płatny, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe śrem

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Śrem

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Nasza firma jest jedną z najważniejszych regionalnych przedsiębiorstw dostarczających szamba betonowe dla miasta Śrem. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam chwalić się solidną oraz cenioną marką. Od początku koncentrujemy się na zdobywaniu, a także dobrych kontaktach z najszybszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najlepszych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas szybkość przyjęcia Państwa oraz przeprowadzenie usługi. Od początku dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszelkie elementy naszej pracy, żeby nic nie opóźniało wykonania szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport, a także montaż. Prowadzimy kompleksową pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wykwalifikowany oraz doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miasta Śrem bierze się z ogromnej sprzedaży, a także najlepszych metod produkcji.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, wytworzone są z solidnego betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przytwierdzane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Produkowane u nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze i magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Śrem FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)