SZAMBA BETONOWE Leszno

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

W Lesznie realizujemy budowę trwałych i nieprzepuszczalnych szamb betonowych. Jako ceniony dostawca zbiorników na szambo, wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami, szybką reakcją i kompleksowym podejściem. Nasza oferta obejmuje szamba na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz różnorodne komponenty, takie jak dekle żeliwne, płyty najazdowe czy kominki. Dla Leszna proponujemy opcję szamb z koparką, wykopem i montażem. Skontaktuj się, aby sprawdzić dostępność. Standardowa oferta obejmuje nieprzepuszczalne zbiorniki z kominkiem rewizyjnym, włazem betonowym, dokumentacją PZH i ITB, 3-letnią gwarancją oraz montażem gratis. Koszty transportu są uzgadniane telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe dostępne w różnych rozmiarach i wariantach.

Wytwarzamy wysokiej jakości, a także hermetyczne szamba betonowe dla miasta Leszno. Jako krajowy konstruktor zbiorników na szambo i deszczówkę, możemy zaoferować naszym Klientom najlepszą usługę. Wyróżnia nas mała cena, terminowa realizacja i całościowe podejście do pracy. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, betonowe kanały samochodowe i akcesoria jak: dekle, płyty przejazdowe, czy szybkozłączki. Dla wielu lokalizacji w naszym kraju, jak i zagranicy, oferujemy możliwość: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy dopytać się o sposobność dla lokalizacji Leszno. W firmie szamba, normalna usługa ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy, a także montaż. Do tego wszystkiego załączmy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi i dodatkowo opłacany, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe osiągalne są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Leszno

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Swarzędz

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Nasza firma jest jedną z najważniejszych regionalnych firm sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Leszno. Znamienne doświadczenie pozwala grupie chwalić się mocną i cenioną marką. Od początku skupiamy się na zdobywaniu, a także jak najlepszych kontaktach z najważniejszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy terminowość obsłużenia Państwa oraz uskutecznienie zlecenia. Od lat staramy się przyspieszyć wszystkie części naszej pracy, żeby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też tani transport oraz montaż. Gwarantujemy kompleksową pomoc przy wyborze najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz fachowy, a także doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej oferty! Niska opłata za szambo betonowe dla miasta Leszno bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży i wypracowanych metod produkcji.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, zrobione są z solidnego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przytwierdzane są na mocny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Wytwarzane u nas trwałe <strong>szambo betonowe</strong>, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze i magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Leszno FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)