SZAMBA BETONOWE SZAMOTUŁY

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

W Szamotułach pragniemy zaprezentować nasze innowacyjne podejście do szamb betonowych. Jako firma z solidnym doświadczeniem, świadczymy usługi oparte na nieprzepuszczalności, trwałości i estetycznym designie naszych zbiorników. Oferujemy szamba o różnorodnych pojemnościach, rozpoczynając od 4m³ do 12m³, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowego betonu, nasze szamba gwarantują solidność na lata. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, oferując kompleksowe rozwiązania od dostawy po profesjonalny montaż. Nasza firma to synonim solidności, terminowości i konkurencyjnych cen. Dążymy do indywidualnego podejścia do każdego zlecenia, zapewniając pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Jeśli poszukujesz niezawodnych szamb betonowych w Szamotułach, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, obejmującej kompleksową obsługę, wysoką jakość produktów i atrakcyjne warunki współpracy.

Produkujemy solidne oraz szczelne szamba betonowe dla miasta Szamotuły. Jako wiodący konstruktor zbiorników na szambo oraz deszczówkę, możemy zaoferować dla Państwa najlepszą usługę. Cechuje nas niewielka cena, terminowa responsywność i całościowe podejście do zlecenia. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, gotowe kanały samochodowe i komponenty jak: podłącza, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla licznych miejscowości z Polski, jak również zagranicy, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem i montażem! Zalecamy spytać się o sposobność dla lokalizacji Szamotuły. Nasza, standardowa opcja to wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy oraz wstawienie. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie i montaż szamba za darmo! Transport jest tani oraz dodatkowo opłacany, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Szamotuły

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Szamotuły

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Firma szamba jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych podmiotów wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Szamotuły. Bardzo duże doświadczenie zezwala grupie chwalić się solidną oraz cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zdobywaniu i dobrych relacjach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas błyskawiczność przyjęcia klienta oraz uskutecznienie usługi. Od początku dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszystkie części naszej pracy, żeby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również tani transport oraz montaż. Gwarantujemy pełną pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wykwalifikowany, a także profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Nieduża cena za szambo betonowe dla lokalizacji Szamotuły wynika z wysokiego wolumenu sprzedaży oraz wypracowanych metod produkcji.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, zrobione są z solidnego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też deszczówkę od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek mocowane są na profesjonalny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Produkowane u nas hermetyczne szambo betonowe, stosuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze, a także gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Szamotuły FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo w mieście Szamotuły?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport w mieście Szamotuły jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)