SZAMBA BETONOWE Kościan

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Realizujemy budowę wytrzymałych i nieprzepuszczalnych szamb betonowych w Kościanie. Jako wiodący dostawca zbiorników na szambo, wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami, szybką reakcją i kompleksowym podejściem. Nasza oferta obejmuje zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz różnorodne komponenty, takie jak dekle żeliwne, płyty najazdowe czy kominki. Dla Kościana proponujemy opcję szamb z koparką, wykopem i montażem. Skontaktuj się, aby sprawdzić dostępność. Standardowa oferta obejmuje nieprzepuszczalne zbiorniki z kominkiem rewizyjnym, włazem betonowym, dokumentacją PZH i ITB, 3-letnią gwarancją oraz montażem gratis. Koszty transportu są uzgadniane telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe dostępne w różnych rozmiarach i wariantach.

Produkujemy wytrzymałe i wodoodporne szamba betonowe dla lokalizacji Kościan. Jako regionalny producent zbiorników na szambo i deszczówkę, możemy przygotować naszym Klientom najlepszą opcję. Charakteryzuje nas niska cena, rychła odpowiedź i całościowe podejście do zlecenia. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, betonowe kanały samochodowe oraz komponenty jak: dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec wielu lokalizacji w kraju, jak również zagranicy, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy zapytać nas o dostępność dla miasta Kościan. W naszej firmie, normalna usługa to wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy, a także wstawienie. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie i montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi oraz ekstra płatny, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe konstruowane są w tradycyjnych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Kościan

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Kościan

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Szamba jest jedną z najbardziej cenionych ogólnokrajowych przedsiębiorstw dostarczających szamba betonowe dla miasta Kościan. Znamienne doświadczenie pozwala grupie chlubić się solidną, ale i cenioną marką. Od początku skupiamy się na pozyskiwaniu, a także jak najlepszych relacjach z najszybszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas terminowość obsłużenia klienta oraz uskutecznienie sprzedaży. Od początku staramy się uskutecznić wszystkie kroki naszej pracy, żeby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również tani transport i montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy wyborze dopasowanych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz wytrenowany, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla lokalizacji Kościan bierze się z wysokiej sprzedaży i wypracowanych metod produkcji.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Produkowane przez nas trwałe szambo betonowe, stosuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Kościan FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)