SZAMBA BETONOWE Gniezno

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Konstruujemy wysokiej jakości i hermetyczne szamba betonowe, świadcząc usługi na terenie Gniezna. Jako renomowany konstruktor zbiorników na szambo oraz gnojowicę, z przyjemnością prezentujemy najlepszą ofertę na rynku. 

Budujemy wytrzymałe, a także wodoodporne szamba betonowe dla miejscowości Gniezno. Jako wiodący sprzedawca zbiorników na szambo i gnojowicę , chcemy zaoferować naszym Klientom najlepszą opcję. Wyróżnia nas mała cena, terminowa responsywność oraz kompleksowe podejście do pracy. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe, a także komponenty jak: dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla dużej liczby miejscowości w naszym kraju, jak również zagranicy, przygotowaliśmy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Proszę spytać się o dostępność dla lokalizacji Gniezno. W firmie szamba, tradycyjna usługa ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy i wstawienie. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie i montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi i ekstra płatny, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Gniezno

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Swarzędz

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Nasza firma jest jedną z najsolidniejszych ogólnopolskich podmiotów wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Gniezno. Znamienne doświadczenie pozwala grupie chlubić się solidną, ale i cenioną marką. Od samego początku koncentrujemy się na pozyskiwaniu, a także jak najlepszych kontaktach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość przyjęcia Państwa oraz realizacja sprzedaży. Od początku dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszystkie etapy naszej pracy, aby nic nie spowolniło wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też tani transport oraz montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy wyborze dopasowanych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wykwalifikowany, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Nieduża cena za szambo betonowe dla miejscowości Gniezno bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży i wypracowanych metod działania.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Wytwarzane u nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Gniezno FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)