SZAMBA BETONOWE Trzcianka

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Tworzymy trwałe i szczelne szamba betonowe dedykowane dla mieszkańców Trzcianki. Jako lokalny producent zbiorników na szambo i kanałów samochodowych, gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz szybką reakcję na potrzeby klientów. Nasza oferta obejmuje szamba na szambo, deszczówki, gnojówki, gotowe kanały samochodowe oraz różnorodne akcesoria, takie jak dekle żeliwne, płyty przejazdowe czy kominki. Dla mieszkańców Trzcianki proponujemy kompleksowe rozwiązania, włączając opcję szamb z koparką, wykopem i montażem.

Wytwarzamy wytrzymałe, a także hermetyczne szamba betonowe dla lokalizacji Trzcianka. Jako krajowy wytwórca zbiorników na szambo i kanałów samochodowych, możemy zaoferować naszym Klientom najtańszą ofertę. Wyróżnia nas niewielka cena, rychła responsywność i kompleksowe podejście do zlecenia. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, gotowe kanały samochodowe oraz akcesoria jak np. dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy kominki. Wobec dużej liczby miast w kraju, jak i zagranicy, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy dopytać nas o dostępność dla lokalizacji Trzcianka. W firmie szamba, normalna oferta zawiera nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy oraz wstawienie. Oprócz tego dodajemy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi oraz dodatkowo płatny, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe osiągalne są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Trzcianka

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Trzcianka

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Firma szamba jest jedną z najważniejszych regionalnych firm dostarczających szamba betonowe dla miasta Trzcianka. Bardzo duże doświadczenie zezwala nam chlubić się solidną, ale i docenianą marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zjednywaniu oraz dobrych relacjach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość przyjęcia Państwa oraz przeprowadzenie zlecenia. Od początku dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie elementy naszej pracy, żeby nic nie opóźniało wykonania szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport oraz montaż. Gwarantujemy całkowitą pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz wytrenowany, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej oferty! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla lokalizacji Trzcianka bierze się z ogromnej sprzedaży, a także wypracowanych metod działania.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, wytworzone są z wysokiej jakości żelbetu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przyklejane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Konstruowane u nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Trzcianka FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo w mieście Trzcianka?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport w mieście Trzcianka jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)