SZAMBA BETONOWE Środa Wielkopolska

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Środa Wielkopolska to miejsce, gdzie pragniemy zaprezentować naszą propozycję solidnych i nieprzepuszczalnych szamb betonowych. Jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży, kładziemy duży nacisk na jakość i trwałość naszych produktów. Nasze szamba nie tylko spełniają praktyczne funkcje, ale również wyróżniają się estetycznym designem, dostosowanym do różnych potrzeb klientów. Z dumą oferujemy zbiorniki o różnych pojemnościach, począwszy od 4m³ aż do 12m³, co pozwala na indywidualne dopasowanie do oczekiwań każdego klienta. Wykorzystując wysokogatunkowy beton, zapewniamy nieprzepuszczalność i trwałość naszych szamb na wiele lat. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, oferując kompleksowe rozwiązania od dostawy po profesjonalny montaż. Nasza firma to gwarancja solidności, terminowości i konkurencyjnych cen. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jeśli poszukujesz niezawodnych szamb betonowych w Środzie Wielkopolskiej, to z przyjemnością służymy kompleksową obsługą, wysoką jakością produktów i atrakcyjnymi warunkami współpracy.

Konstruujemy wspaniałe oraz wodoodporne szamba betonowe dla lokalizacji Środa Wielkopolska. Jako ogólnopolski producent zbiorników na szambo i gnojowicę , możemy przygotować naszym Klientom najtańszą ofertę. Wyróżnia nas mała cena, błyskawiczna realizacja oraz kompleksowe podejście do pracy. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe, a także komponenty jak: podłącza, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec licznych miast w kraju, jak również zagranicy, mamy możliwość: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Proszę spytać nas o sposobność dla lokalizacji Środa Wielkopolska. W firmie szamba, normalna usługa to nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy, a także wstawienie. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi i dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w podstawowych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Środa Wielkopolska

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Środa Wielkopolska

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Firma szamba jest jedną z najsolidniejszych regionalnych podmiotów wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Środa Wielkopolska. Ogromne doświadczenie pozwala firmie chwalić się mocną i docenianą marką. Od początku koncentrujemy się na pozyskiwaniu oraz jak najlepszych kontaktach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy terminowość obsługi Państwa oraz uskutecznienie zlecenia. Od lat staramy się uskutecznić wszelkie części naszej pracy, aby nic nie opóźniało wykonania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale również tani transport, a także montaż. Gwarantujemy pełną pomoc przy doborze właściwych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz fachowy, a także doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Niska opłata za szambo betonowe dla miejscowości Środa Wielkopolska bierze się z wysokiej sprzedaży oraz najlepszych metod produkcji.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę z zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek mocowane są na profesjonalny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Wytwarzane u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Środa Wielkopolska FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)