SZAMBA BETONOWE Rawicz

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Konstruujemy solidne i hermetyczne szamba betonowe dla lokalizacji Rawicz. Jako krajowy sprzedawca zbiorników na szambo, a także gnojowicę , jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa najtańszą ofertę. Wyróżnia nas mała cena, terminowa realizacja oraz kompleksowe podejście do zadania. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, betonowe kanały samochodowe i akcesoria jak: dekle żeliwne, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec wielu lokalizacji w naszym kraju, jak i zagranicy, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy dopytać się o sposobność dla miejscowości Rawicz. W firmie szamba, tradycyjna oferta ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy i montaż. Oprócz tego załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie i montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani i ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe osiągalne są w klasycznych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.
szamba betonowe Rawicz

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Rawicz

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Szamba jest jedną z czołowych ogólnokrajowych firm sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Rawicz. Bardzo duże doświadczenie zezwala nam chlubić się mocną, ale i cenioną marką. Od początku skupiamy się na zjednywaniu, a także dobrych kontaktach z najważniejszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas szybkość obsługi klienta oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od lat staramy się usprawnić wszelkie części naszej działalności, żeby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport i montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wykwalifikowany oraz doświadczony zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Niska opłata za szambo betonowe dla miasta Rawicz bierze początek z wysokiej sprzedaży i najlepszych metod działania.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wyprodukowane są z solidnego betonu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę z zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przyklejane są na mocny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Produkowane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Rawicz FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo w mieście Rawicz?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport w mieście Rawicz jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)