SZAMBA BETONOWE Koło

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Konstruujemy wytrzymałe i nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miasta Koło. Jako ceniony dostawca zbiorników na szambo i kanałów samochodowych, oferujemy najlepsze rozwiązania. Naszą firmę wyróżnia atrakcyjna cena, szybka responsywność i kompleksowe podejście do każdego zadania.

Produkujemy wytrzymałe, a także wodoodporne szamba betonowe dla lokalizacji Koło. Jako regionalny konstruktor zbiorników na szambo, a także gnojowicę , możemy wystosować dla Państwa wyróżniającą się opcję. Cechuje nas niska cena, terminowa odpowiedź i całościowe podejście do zadania. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe oraz komponenty takie jak: podłącza, płyty najazdowe, czy kominki. Wobec wielu miast w kraju, jak również zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy zapytać nas o sposobność dla miasta Koło. W firmie szamba, tradycyjna usługa zawiera nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy i wstawienie. Do tego wszystkiego dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani oraz ekstra opłacany, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe produkowane są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Koło

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Koło

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Szamba jest jedną z głównych regionalnych podmiotów oferujących szamba betonowe dla miasta Koło. Ogromne doświadczenie pozwala firmie chwalić się mocną i cenioną marką. Od początku działalności skupiamy się na zjednywaniu, a także jak najlepszych kontaktach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość obsłużenia klienta oraz uskutecznienie zlecenia. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie części naszej działalności, aby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport, a także montaż. Gwarantujemy pełną pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz fachowy, a także doświadczony zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Niska opłata za szambo betonowe dla miasta Koło bierze się z wysokiej sprzedaży, a także opracowanych metod działania.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wytworzone są z wspaniałego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przyklejane są na profesjonalny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Produkowane przez nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Koło FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)