SZAMBA BETONOWE Konin

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Budujemy trwałe i nieprzepuszczalne szamba betonowe w Koninie. Jako wiodący dostawca zbiorników na szambo, oferujemy konkurencyjne ceny, szybką reakcję i kompleksowe podejście do każdego zadania. Dostarczamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, kanały samochodowe oraz różnorodne komponenty. Oferujemy także opcję szamb z koparką, wykopem i montażem. Skontaktuj się w celu sprawdzenia dostępności w lokalizacji Konin. Standardowa oferta obejmuje nieprzepuszczalne zbiorniki z kominkiem rewizyjnym, włazem betonowym, dokumentacją PZH i ITB, 3-letnią gwarancją i montażem gratis. Transport jest dogodny i koszty uzgadniane są telefonicznie po precyzyjnym określeniu lokalizacji. Szamba betonowe dostępne w różnych rozmiarach i wariantach.

Budujemy wytrzymałe oraz wodoodporne szamba betonowe dla miasta Konin. Jako krajowy konstruktor zbiorników na szambo oraz gnojowicę , chcemy przygotować naszym Klientom najlepszą usługę. Wyróżnia nas niska cena, terminowa responsywność oraz całościowe podejście do zlecenia. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe, a także komponenty jak: dekle, płyty najazdowe, czy szybkozłączki. Wobec dużej liczby miast z Polski, jak również zagranicy, mamy możliwość: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Prosimy dopytać nas o sposobność dla lokalizacji Konin. W firmie szamba, normalna oferta ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy oraz montaż. Dodatkowo dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie oraz montaż szamba za darmo! Transport jest niedrogi, a także dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w klasycznych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Konin

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Swarzędz

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Firma szamba jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych firm sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Konin. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam szczycić się solidną, ale i docenianą marką. Od samego początku skupiamy się na zjednywaniu oraz jak najlepszych kontaktach z najszybszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas terminowość przyjęcia Państwa oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od lat staramy się usprawnić wszelkie kroki naszej działalności, aby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też tani transport oraz montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz fachowy oraz profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla lokalizacji Konin wynika z wysokiej sprzedaży, a także najlepszych metod działania.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, wytworzone są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Wytwarzane u nas nieprzepuszczalne <strong>szambo betonowe</strong>, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Konin FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)