SZAMBA BETONOWE POZNAŃ

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Poznań to miejsce, gdzie proponujemy solidne i nieprzepuszczalne szamba betonowe. Jako ceniony producent zbiorników na szambo, wyróżniamy się atrakcyjnymi cenami, szybką reakcją i kompleksowym podejściem do każdego zlecenia. Nasza oferta obejmuje zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz różnorodne komponenty, takie jak dekle żeliwne, płyty najazdowe czy kominki. Dla mieszkańców Poznania proponujemy opcję szamb z koparką, wykopem i montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia dostępności. Standardowa oferta obejmuje nieprzepuszczalne zbiorniki z kominkiem rewizyjnym, włazem betonowym, dokumentacją PZH i ITB, 3-letnią gwarancją oraz montażem gratis. Koszty transportu są uzgadniane telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach.

Wytwarzamy wysokiej jakości oraz hermetyczne szamba betonowe dla miejscowości Poznań. Jako regionalny konstruktor zbiorników na szambo i kanałów samochodowych, jesteśmy w stanie zaoferować dla Państwa wyróżniającą się usługę. Charakteryzuje nas niska cena, błyskawiczna odpowiedź, a także całościowe podejście do zlecenia. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, betonowe kanały samochodowe oraz akcesoria jak np. dekle, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla wielu miejscowości w kraju, jak również zagranicy, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy spytać się o sposobność dla miejscowości Poznań. W firmie szamba, standardowa oferta ma szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy i wstawienie. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie i montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi, a także dodatkowo płatny, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe osiągalne są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Poznań 3

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Swarzędz

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Nasza firma jest jedną z najważniejszych ogólnopolskich firm sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Poznań. Wieloletnie doświadczenie zezwala grupie chwalić się mocną i docenianą marką. Od samego początku skupiamy się na zjednywaniu i dobrych kontaktach z najważniejszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas terminowość obsługi klienta oraz przeprowadzenie usługi. Od początku dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszystkie części naszej pracy, żeby nic nie spowolniło wykonania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też tani transport oraz montaż. Prowadzimy pełną pomoc przy wyborze najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wytrenowany oraz doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niska opłata za szambo betonowe dla miejscowości Poznań wynika z ogromnej sprzedaży oraz najlepszych metod działania.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, wytworzone są z wytrzymałego żelbetu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przytwierdzane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Produkowane u nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze oraz magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Zobacz także: szamba betonowe Piła

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA POZNAŃ FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)