SZAMBA BETONOWE Wągrowiec

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Wytwarzamy solidne oraz szczelne szamba betonowe dla miejscowości Wągrowiec. Jako ogólnopolski sprzedawca zbiorników na szambo, a także kanałów samochodowych, możemy wystosować dla Państwa wyróżniającą się usługę. Wyróżnia nas niewielka cena, błyskawiczna responsywność, a także kompleksowe podejście do pracy. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, kanały samochodowe oraz akcesoria jak np. podłącza, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Dla licznych miast w naszym kraju, jak również zagranicy, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Prosimy spytać nas o dostępność dla miasta Wągrowiec. W naszej firmie, tradycyjna opcja ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy i osadzenie. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani, a także dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.
szamba betonowe Wągrowiec

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Wągrowiec

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Szamba jest jedną z najważniejszych ogólnopolskich firm wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Wągrowiec. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie chwalić się solidną oraz docenianą marką. Od samego początku koncentrujemy się na zdobywaniu i dobrych relacjach z najlepszymi doradcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy błyskawiczność obsługi Państwa oraz uskutecznienie sprzedaży. Od początku staramy się uskutecznić wszystkie kroki naszej pracy, żeby nic nie spowolniło wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale również tani transport oraz montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wytrenowany, a także doświadczony zespół zagwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej usług! Nieduża cena za szambo betonowe dla miejscowości Wągrowiec bierze się z wysokiej sprzedaży i najlepszych metod produkcji.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przyklejane są na profesjonalny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Konstruowane przez nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Wągrowiec FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)