SZAMBA BETONOWE Jarocin

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Produkujemy szamba betonowe o najwyższej jakości, oferując kompleksowe usługi na terenie Jarocina. Jako renomowany konstruktor zbiorników, wyróżniamy się niskimi cenami, błyskawiczną responsywnością i pełnym podejściem do potrzeb klientów. Nasza oferta obejmuje zbiorniki o różnych pojemnościach, dostosowane do indywidualnych wymagań.

Wytwarzamy wytrzymałe oraz nieprzepuszczalne szamba betonowe dla lokalizacji Jarocin. Jako regionalny konstruktor zbiorników na szambo oraz deszczówkę, chcemy zaoferować dla Państwa najtańszą opcję. Charakteryzuje nas niewielka cena, terminowa realizacja, a także pełne podejście do pracy. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, betonowe kanały samochodowe, a także akcesoria jak np. dekle żeliwne, płyty najazdowe, czy szybkozłączki. Dla licznych lokalizacji w kraju, jak i zagranicy, mamy usługę: szamba z koparką, wykopem i montażem! Zalecamy spytać się o sposobność dla miasta Jarocin. Nasza, standardowa opcja ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy oraz montaż. Oprócz tego dodajemy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi oraz dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Jarocin

Kompleksowa usługa zawiera:

szamba jednokomorowe

ZBIORNIK WODOSZCZELNY

kominek rewizyjny

KOMINEK REWIZYJNY

wlaz zeliwny-min

WŁAZ WYKONANY Z BETONU

atest

DOKUMENTACJA PZH i ITB

gwarancja

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

szamba z koparką

OSADZENIE ZBIORNIKA

ZAWSZE NAJNIŻSZA CENA!

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Jarocin

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO, ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ I GNOJOWICĘ

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Nasza firma jest jedną z najsolidniejszych ogólnopolskich przedsiębiorstw sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Jarocin. Wieloletnie doświadczenie zezwala firmie chwalić się mocną, ale i cenioną marką. Od początku działalności skupiamy się na zjednywaniu i jak najlepszych relacjach z najlepszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy błyskawiczność obsłużenia Państwa oraz realizacja sprzedaży. Od początku dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie części naszej pracy, aby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i tani transport oraz montaż. Prowadzimy pełną pomoc przy doborze właściwych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz wytrenowany oraz doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niska opłata za szambo betonowe dla miasta Jarocin bierze początek z ogromnej sprzedaży, a także wypracowanych metod produkcji.

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, wytworzone są z wysokiej jakości betonu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek mocowane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Konstruowane przez nas hermetyczne szambo betonowe, stosuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

JAK DZIAŁAMY

PROCES:

1
KONTAKT
2
WYCENA
3
UZGODNIENIE TERMINU
4
REALIZACJA

ROZMIARY SZAMB BETONOWYCH

UWAGA! Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105 Prosimy o kontakt telefoniczny
5m3 240x200x135 Prosimy o kontakt telefoniczny
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155 Prosimy o kontakt telefoniczny
8m3 300x240x140 Prosimy o kontakt telefoniczny
10m3 300x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 350x240x175 Prosimy o kontakt telefoniczny
12m3 300x240x200 Prosimy o kontakt telefoniczny

SZAMBA Jarocin FAQ

Jakie produkty posiadamy w ofercie?

W naszej ofercie są betonowe zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę, a także betonowe kanały samochodowe. Dostarczamy również dodatki do zbiorników: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Ile kosztuje betonowy zbiornik na szambo?

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółową cenę. Cena zależy od wymiaru, wariantu i dokładnej lokalizacji

Czy oferują Państwo transport i montaż?

Cena zakupu zawiera osadzenie zbiornika we wcześniej przygotowanym przez Państwa wykopie. Transport jest dodatkowo płatny, a cena zależna od lokalizacji. Proszę zapytać naszego konsultanta o możliwość usługi szambo z koparką.

Na jak długo udzielają Państwo gwarancji?

Udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

5/5 - (3 votes)